BGONAIR Live

Двама иманяри са задържани в Кюстендилско


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
историко
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
иманярите не са като *** които влизат в къщата ти да тарашат.иманярите го правяат за спорта и за тръпката....е и за некои лев де.а и виждаме колко добре се грижи БГ за офицялно откритите обекти.
отговор Сигнализирай
10
la chica de ayer
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
Дано много скоро ги заловят всички иманяри и вече да не ни изнасят родината! Призовавам всеки, който познава хора занимаващи се с иманярство да ги предаде в полицията.
отговор Сигнализирай
9
ETNA
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
Така е старче, много съм съгласна с теб! Това е най-гнусната кражба, която може да съществува: да крадеш от родината си, от нейната (на дедите ти, твоята, на децата ти) история. Винаги много се радвам, когато заловят някого за иманярство. Лично познавам хора, които се занимават с това и все се опитвам да им "налея акъл" в тиквите, ама то това да е олиo, да го налееш...
отговор Сигнализирай
8
Стареца
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Тия са от най-долните *** - ограбват историята ни. Това е невъзвратимо - откраднати пари могат да се спечелят пак, но откраднати и изнесени навън старини са безвъзвратно загубени. Не случайно в цивилизованите страни за похищение на старини наказанието е по-голямо отколкото за убийство. Ще дойде време тези ценности ще бъдат открити и показани - но престъпниците си ги приватизират за себе си и унищожават други. Но тук някой хора не се сещат за това пък и наказанията са много приятелски.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
NIAMA LI KOI DA SE SETI ZA STOTICI XILIADI IZBIRATELI KOITO ISKAT DA SE RAZHOZDAT PO POLETO NE OBEZPOKOIAVANI 35 40sm SAMO OBRAMOTVAEMIA SLOI
отговор Сигнализирай
6
детектифф до 4-ти
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Твоето име случайно да е Саше???
отговор Сигнализирай
5
dragunov7.62
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Като не си плащат така е .
отговор Сигнализирай
4
Тъпчо
преди 14 години
Харесвам 29 Не харесвам 4
Тия не знам с какво ми пречат на живота,като стоят монетите под земята сигурно е по добре.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Май не са се отчели някъде че да ги заловят, те в България иманярите са повече от полицаите.
отговор Сигнализирай
2
Лили Иванова
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Къде ми намерихте огърлицата откога я търся
отговор Сигнализирай
Новини