BGONAIR Live

Баба даде 2500 лева на телефонни измамници в Карнобат

Тя станала жертва на схемата "катастрофа с роднина"

Снимка: МВР

Снимка: МВР

Възрастна жена е дала 2500 лева на телефонни измамници в Карнобат, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас.

79-годишната жена от село Огнен е станала жертва на измама по класическата схема "близък роднина е причинил катастрофа и са необходими пари за освобождаването му от ареста".

Измамената е предала на непознат мъж сумата от 2500 лева. Извършителите се издирват.

Работата по случая продължава от служителите на РПУ - Карнобат.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата