BGONAIR Live

Баба даде 2500 лева на телефонни измамници в Карнобат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Томас
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Имала бол пари - дала. Малките камъчета и простите хора няма да свършат.
отговор Сигнализирай
6
До 3-ти
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ха,хааа, дори и да не е така, но щом го набедите за комунист и млъква. А Бойко не, защо бе човек? Виж бабата няма какво да я виним, на 79 е. Тя на село и да иска не може да направи нищо. Няма телефон, пести ток и си ляга рано, прави си сметката и за последните дни в живота си, къта за да не натоварва децата си.Ние трябва да се сещаме по-често за осамотените си родители и да им напомняме за съвременните изненади, защото те ЖИВЕЯТ с доверието.
отговор Сигнализирай
5
Пенсионерка
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Той онзи ден едни дядо им даде 10 000 лв. Тия пенсии или са глухи или слепи - от кога се тръби за тия измами! Ко се оплаквате - пенионерите с лека ръка хилядарки вадят, иначе народа беден...
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Тодев е бил в обкръжението на Доктора . Скандалната изповед на сенчестия юрист - Добри Тодев, скандални данни за хората, които държат контрабандата през Калотина и Кап. Андреево. Само в 7plus7. net
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Единствения,който клати бабичките 60 и кусур години са комунистите.
отговор Сигнализирай
2
Аз
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Тия, дето ми писаха минусчета, изглежда искат бабичките да им подарят 2500 лв. без нищо. Не може така. За всеки спечелен лев се иска работа. Само мечтите са безплатни.
отговор Сигнализирай
1
Аз
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
Има ли кой да ми даде координати на такива бабички. За 2500лв. ще ги клатим цела нощ.
отговор Сигнализирай
Новини