IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Прострелян мъж е приет в "Пирогов"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Съдебна власт
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
През годините на царя и сетне на Тройната коалиция беше осъществен масов десант на кабинетни учени към върховете на съдебната власт. Защо беше необходимо това? Та начело на магистратите не трябваше ли да бъдат юристи от кариерата, а не хора, нямащи и 1 ден трудов стаж като съдии и прокурори? Уважавам много професорите и доцентите, преподаващи на студентите Право във ВУЗ, но изискванията към преподавателите и тези към хората по върховете на съдебната власт, са коренно различни. Едните съзерцават, разсъждават и пишат научни трудове, другите много бързо трябва да реагират , да бъдат енергични и на "ти" с практическата дейност. Не вярвам този десант да е бил от голяма полза за българското правосъдие... Но тези преподаватели бяха близки, много близки, та дори и на работа при президента и независимо от липсата на стаж станаха топмагистрати шефове на върховни съдилища и прокурори. Други завладяха КС. Ще говорим ли още за гръбнака на Съдебната власт
отговор Сигнализирай
6
Жорж
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Съгласно методиката на съдия Ченалова от Софийския градски съд, опарвдала винкелчето от Перник, наръгало двама хокеисти: 1.Наблюдтелна камера не ие имало; 2.Като следствие от това няма доказателства,че някой е стрелял по мъжа; 3. Не са залоовени заподозрени и те не са си признали; следователно ПРЕСЪПНИЦИ НЯМАААА! Следва,че съдебната власт си върши работата и заслужава 13-а и 14-а заплата!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
v BG ako ne se prebivat s kolite si se streliat, narygvat ili biat. kak da se nae4eme segaß dumata gord bylgarin ne e podhodja6ta. Bylgario kakvo stava s tebe i naroda?
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Уорлик - недоразумение хамериканско ,озъпти си *** ! Защото тоя простреляния ,или са го обрали *** ,или е крадлив *** гръмнат в някое мазе докато краде !
отговор Сигнализирай
3
Цвъчко
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Няма престъпност в България. Овладях я бре ! Вие си въобразявате.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
До 1Полицейска държава сме защото имаме прекалено много ченгета на глава от населението. Ама и нашите ченгета са хора и те не смеят по мръкнало да щъкат навън.:) Така, че се пази сам!
отговор Сигнализирай
1
ostavime
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
Всяка сутрин започваме с простреляни, наръгани, пребити... Как да излезе човек вечер? Това е бетер вечерен час. Излезеш ли по тъмно... риска е голям дали изобщо ще се прибереш. А после, били сме полицейска държава. Да, на документи може би.
отговор Сигнализирай
Новини