IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Едни псуват, други „пребиват” полицаи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
РРР
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
200 часа обществено полезен труд и 500 лева глоба и да ги питам после ще обръщат ли кофи
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
До 5Да, вкарвали са *** като теб. Ако една власт си няма своите Скравена и Белене е обречена.
отговор Сигнализирай
5
до № 3
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 15
Ти знаеш ли кого са вкарвали комуните в тези лагери,че ги даваш за пример бе *** ?
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Te moje da sa go prebili policaq, no prosto mi e maka za tqh posle v upravlenieto.
отговор Сигнализирай
3
недоволен
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
до 2 Всичко това, което казваш е правилно, но къде да ходят като затворите са пренаселени а пари за нови няма. Преди време Яни Янев каза, че е време да се строят нови затвори, имайки в предвид корумпираните и без да иска позна от какво има нужда България. Повече затвори означава повече прибрани *** и от тук по-спокоен живот за гражданите на страната ни. Комунистите решаваха въпроса просто с лагерите, но нали сме в Европа и *** също имат права. Бойко и Дянков търсете пари за затвори.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
Кога ще променят неадекватните за днешни дни закони. Такива *** трябва да бъдат съдени на мига и да заминават на топло. Щом нямат човешки ценности, морал и елементарно поведение в обществото, да заминават на топло та да им дойде акъла в главите, а не да имитират видяното по филмите. Да правят разлика между живота и филма.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
Дали има парно в ареста?Да ги подържат доста там,поне до Нова Година!
отговор Сигнализирай
Новини