BGONAIR Live

Арестуваха мъж, крадял "STOP"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
ужас !
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Да откраднеш знак STOP от улица си е чисто убийство на невинни хора. този трябва да бъде разстрелян веднага! По тази улица с откраднат знак STOP можеше да мине всеки един от нас дори и прокурорски син.
отговор Сигнализирай
21
Чичо Митко
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
"Най-почерпеният от тях е бил 53-годишен мъж, който карал лекия си автомобил Фолксваген по централен пловдивски булевард със забележителните 2,7 промила. "-----------------------------------------И какво забележително има в 2,7 промила? Я ги праем за 30 минути без салата и мезе.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
до 18от голяма незакърпена дупка на пътното платноможе да стане произшествие с фатален край,както и ставатно няма никой задържан че не е запълнел дупкатаили че е взел пари и е икономисъл открадналтрябва да се почне от горе.. а тук се почва отдолу и не се стига дониаде
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Тогава ще ги палят хулиганите.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Да правят пътните знаци от пластмаса.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Един знак струва на данъкоплатците няколкостотин лева, като почнеш от материални, направа и заплата на този, който го монтира. Отделно че животът и здравето ти могат да зависят от един такъв знак, в моят град една жена я блъснаха и я изкараха виновна, само затова, че някой беше откраднал стоп-а, и от там що не била дала предимство на дясностоящия....мисълта ми е, че може в гроба и панделата да влезеш, понеже някой *** е решил да пече чупки с ламарина от пътен знак. Не е майтап работа това.
отговор Сигнализирай
16
Пекар-мангал
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Става за печене на всичко , аз с един знак -четвъртит , още от бай Тошово време що чушки ,пилета , катми , гюзлеми ,*** и лютеница съм направил , те на мене ще ми казват , за кво става или не става ...........
отговор Сигнализирай
15
dl
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Невероятен удар върху престъпността!
отговор Сигнализирай
14
Българин
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
7 - и да има представа, не му пука !!! Мислиш ли че ***, дето крадат релси на действащи ЖП-линии не им минава през празните кратуни, че могат да предизвикат катастрофа с десетки жертви ??? Но не им дреме, важното е да изкарат пари за ракия !!!Полицаите въобще не е трябвало да го арестуват тоя, защото ще полежи на топличко и сухичко някой час и ще го пуснат !!! Там на място е трябвало да го съборят на земята и да го ритат с кубинките докато самите те капнат от умора !! За *** само бой
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
интересно от какъв матерял се изработват пътните знаци че нестават за печена на чушкии дали от Кат са пробвали,това с чушките,или се изказват неподготвени,говорят наизустаз мисля че пътните знаци са изработени от ламаринапо пътя на логиката дори и да е подцинкована стават за чушки и по селата съм виждал използват ги за покрив на бараки ,,да не им вали на кокошките"и защо пътните знаци не се изработват от пласмаса?както в други държави?пласмасата е по евтина от метала,по безопасна
отговор Сигнализирай
Новини