BGONAIR Live

Трима служители на "Чистота" пребити в Казанлък


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
GREEN VANDAL
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Таман навреме за Новата година , нали я празнуват днес !
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 34 Не харесвам 3
Само бой за мръсните ***
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
За хора или *** става въпрос? И за потърпевшите и за биячите питам.
отговор Сигнализирай
4
КИРил
преди 14 години
Харесвам 50 Не харесвам 1
Що така не направиха обиск веднага в дома на Киро *** след убийството не знам, ами чак след 3 дни когато си изнесе парите и оръжието... странна работа..
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 6
много умни ченгета бре след побой домашен обиск. представям си ако обискират всички сбили се. това си е полицейски произвол!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
тия от чистота винаги са за бой! държат се като мутри!
отговор Сигнализирай
1
аси
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
явно не са били почистили добре.ха ха.
отговор Сигнализирай
Новини