IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Млада жена скочи от покрива на блок в Ямбол


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
7
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 9
Има застраховки по кредитите.
отговор Сигнализирай
26
с.
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Каква сметка можеш да си направиш при положение,че в България законодателството е лобистко и е прието само и единствено за да устройва банките и да се мачкат хората!БНБ също не правят нищо да ги озаптят!В момента нещата седят така,че банките имат правото да променят лихвите едностранно възоснова на тяхна вътрешна методика без да дават никакви обяснения!Ако човек остане без работа или се разболее и закъса няма никаква защита защото няма закон за фалит на физическите лица!Жалка история!Терминал 2!
отговор Сигнализирай
25
за момент
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 16
Помислете: цял живот съм живяла бедно( от 1965), но ВИНАГИ съм се възспирала да вземам заем, а сега- кредити.Децата ми- също.Всички сме с висше образование, старите - на пенсии, младите- на заплати.Не знаят ли тези хора , че "трябва да си правят сметката", както се казва!!Не вярвам, че са психически здрави. Има нещо.Възможно е и Вселената да въздействува.
отговор Сигнализирай
24
О2
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 8
ТОВА ВЕЧЕ Е ЕЖЕДНЕВИЕ В "ЕРАТА НА БОЙКО-БОРИСОВИЯТ ГЛАД".НИКАК ДА НЕ СЕ СВЕТИ ИМЕТО МУ.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Някой да се обади на Дянкоффффффффффф................до къде докара народа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Българите масово откачиха!!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Някои като станат кадрови си мислят че разполагат с големи заплати и теглят заеми като невидели и после като се осъзнаят колко време и колко пари имат да връщат и че работят само да връщат правят глупости !
отговор Сигнализирай
20
gotiniq
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
това да си посегнеш на живота,е лудост би им маиката на банките,те ги изнесаха всичките та за някакъв си дълг,да се самообиваш е глупост,и то голяма
отговор Сигнализирай
19
Салахадин
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
22 Гербераст логни се :)Ама нямаааааа :)
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
тая е работила като войничка или както там се води, такива като нея нямат грам акъл!
отговор Сигнализирай
Новини