IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Две деца загинаха при катастрофи в Плевенско

Момче е ударено от камион, 7-годишна пътувала в катастрофирала кола

Снимка: архив, БулФото

Снимка: архив, БулФото

Две деца са загинали след два пътни инцидента в Плевенско.

В землището на село Опанец товарен автомобил "Мерцедес Спринтер", управляван от 43-годишен мъж, е ударил 8-годишно момче от селото при движение на заден ход.

При удара детето е починало на място. Инцидентът е станал около 19 часа вчера.

Водачът е изпробван с техническо средство за употреба на алкохол и уредът е отчел отрицателен резултат.

При друг пътен инцидент, станал в събота в 10.50 часа в Плевен, почина 7-годишно момиче. Детето е пътувало на задната седалка в лек автомобил "Фолксваген Голф", управляван от 59-годишен мъж от село Малчика.

На булевард "Русе" при движение с несъобразена скорост в посока улица "Георги Кочев" водачът е загубил контрол над управлението, излязъл е извън платното за движение в дясно и се е ударил в паркиран товарен автомобил "Рено-Маскот".

При удара детето е получило травма на главата и е настанено с опасност за живота в  Невро-хирургично отделение при УМБАЛ "Георги Странски", където е починало.

Работата и по двата случая продължава.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата