IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Шофьор млати с бухалка служител на "Синя зона"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
Филип
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Боят настава, тупкат сърца ни -ето ги близо наште душмани.
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Тепайте братя общинската отврат без да подбирате. Който и да е от тях има защо.
отговор Сигнализирай
78
Некой си
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Аман от пишман бабаити, в България не може да си вършиш работата както пише в Дл.характеристика правилата се определят от бухалки.
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Явно си го е заслужил. Поне до колкото прочетох подробности в други медии. Преди години паркирах пред офиса и пуснах СМС. Връщам се след 1 час и гледам как един *** стои със скобата до колата ми и си гледа часовника за да изтече СМС-а и да я сложи. Развиках му се от далеч но кретена я сложи показвайки ми как съм пресрочил 1 минута. Избора беше да се бия или да му дам 10 лева. Май съм сгрешикл, че ги дадох.
отговор Сигнализирай
76
bb
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Подкрепям да ги бият в събота (за синята зона) и в понеделник сутринта (за всички зони).
отговор Сигнализирай
75
69
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Каква му е била колата ? Що не казвате ? Ако е бил с голф - Работата е ясна някой ядосан перничанин е бил :D
отговор Сигнализирай
74
Berlin
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Гледам, че доста от коментиращите се възхищават на мутра, която бие общински служител. Искам само да им кажа, че тази мутра утре и тях ще ги набие. И с право.
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Наличието на такива зони в 21 век е пълен абсурд. Ако това продължи в близко бъдеше ще трябва да плащаме за преминаване по определена улица или мост. Както е било през Средновековието. В крайна сметка улиците са на гражданите, а не на фирми и олигарси. Какво насрещна услуга получаваме срещу платената такса? Така е най-лесно. Без да си мръднеш пръста получаваш едни пари. Друг е въпроса, че същите мутри от преди 15-20 години които крадя коли и рекетираха, днес слагат скоби и вдигат коли с паяци.
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Ударвай братко ама влез в общината и започвай от кметицата. Здраво ударвай и не повтаряй, те си знаят защо.
отговор Сигнализирай
71
ля ля
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
от този окръг в столицата трябва да се правят сапуни и ще идват от цял свят заради качеството на мелезите направени на препарат за миене!!!докога тези арабели там ще превземат и ще строят техни си градове!!!
отговор Сигнализирай
Новини