IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Арест след касапницата с 10 трупа на бежанци на "Тракия"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 43 Не харесвам 0
Една катастрофа с положителен резултат.
отговор Сигнализирай
35
До Циник
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Не, това наистина не го бях чувал. Но знам, че ако искат да спрат добива на опиума, има сигурно поне 20 паразитни болести по мака които могат угодно да се разпространят над масовите плантации и да приключат доходите на талибаните. Факт.
отговор Сигнализирай
34
Георги
преди 8 години
Харесвам 46 Не харесвам 0
Трафика на мигранти да се третира като държавна измяна ! Тогава много биха се замислклк дали да го извършват!
отговор Сигнализирай
33
Циник до 43
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Да им взимат парите! Лошо няма...влизат в хазната - рано , или късно....ама след това да ги натирят обратно в Маннгалия
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 46 Не харесвам 1
През границата са си влезли, взехте им парите, а сега разследвали от каде влезли. От небето паднаха бе, ей нагли тия полицаи бе, корумпирани и нагли.
отговор Сигнализирай
31
АТАКИСТ
преди 8 години
Харесвам 36 Не харесвам 2
Въпрос: Защо не се разследва как така бус пълен със 17 маннгала минава границата ни? М? Кой ги е пуснал? Кой е бил на смяна? Защо няма разследване и за ония 13 маннгала укрити в тир?? Това да не е игла да го укриеш? 13 човека как се укриват в тир? 17 в бус?Няма да има пак виновни от нашите корумпирани граничари, нали? Аалооооо Тиквата, къде си, бе?
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Преди 30 години основната заплаха за българските граници бяха желаещите българи да напуснат социалистическата си родина. Днес главната опасност са желаещите чужденци да нахлуят от вън.
отговор Сигнализирай
29
Циник до 33
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ти не знаеш....ама американците (уж) им предлагаха по 10К на декар - за да се откажат от производство....талибаните им се изсмяха, и продължиха да сеят!
отговор Сигнализирай
28
Динко
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Лег даун, бе!
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Важното е че от наша страна загуби няма. А със сигурност някой от тея пришълци или той самият или поколението му щеше да се взриви някъде из Европа.
отговор Сигнализирай
Новини