IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Спипаха го! Спас от Кочериново, FB-измамникът Александър е арестуван!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

76
"Спипаха го&quo
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
От дни журналята гонят някакъв див звяр. Прав е вътрешният министър. Спаско ще ми купи евтини билети, ама друг път. Балъци. Който е загуубен, вместо да се срамува, тръгнал да реве из медиите и да афишира простотията си.
отговор Сигнализирай
75
ХА-ХА-ХА !
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Браво ! Заловиха Биг Бос, Капо си тури Капи, Бин Ладен2 ....самият Ал Капоне !Сега ще го развяват този младеж като съдран вестник из драми и ще ни отклоняват вниманието седмици наред с него.А, той просто е правил глупости забавлявайки се. Ако е планирал престъпление нямаше да завлече познати хора, които знаят истинската му самоличност, както и нямаше да качи истинската си снимка в нета.Ама, нали трябва да се отчита дейност, докато се прикриват онези, които ограбиха и продадоха България ...
отговор Сигнализирай
74
само да питам
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
аве, с КТБ к'во стана ?
отговор Сигнализирай
73
Жоро
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
искаме видео от зрелищния арест!!! явно този е голяма клечка, щом цяла седмица ни замават с него...ама пък 30 000лв...:-)
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Анонимен 62: Как точно копаят биткоини с трафика, който правим?! Питам съвсем сериозно, не се заяждам. Аз знаех, че Елкa и другите пишещи/преписващи "публикатори" умишлено и целенасочено пускат супер тенденциозни статии с цел трафик, но не знаех как правят биткойни от това. Малко офтопик, но четох един анализ на финансов експерт от Муди'с, който твърди, че Bitcoin е пирамида!
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Самолетните фирми прибират печалба от скъпите билети но никой не ги затваря.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Сега чакам тоя вътрешен министър да каже за измамените възрастни хора, че сами са си виновни, а телефонните измамници да обяви за калпазани.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Хаха, те ти булка( който се припознае в обръщението да не обвинява мен) Спасов ден!D А за КТБ и милиардите заеми нема ли да се наказваме? Вие сте евтини на брашно и скъпи на трици..
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Скандално - вътрешният министър смята жертвите за виновни. С този манталитет на полицията скоро справедливост няма да има. А измамникът виждате ли, не бил престъпник, а просто "калпазанин".
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Две неща са общи за измамника и измамените: алчността и голямото желание за заобикаляне на правилата.
отговор Сигнализирай
Новини