IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Спипаха топ наркодилър


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
ОМОН
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
То се знае,че всички КУКИ са коромпирани,но нямат доказателства да не ми се прават на много добри и хващат хора,който са познати на всички от квартала с какво се занимават,а да почват арести на имена като Овчаров,Ахмет Дуган и много други,защото тези хванатите могот да ги хванат и най-обикновени хора с правомощия от МВР!!!!
отговор Сигнализирай
3
Ivan
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Вместо да ги оставят да се избият, те ги пазят тъпите ченгета!!! Какво трябва да означава:"Целта на задържането била да се предотврати конфликт с враждуваща група от столичния квартал "Захарна фабрика."Що не ги вкарат всички в панделата, като знаят, кой кой е. Ами ги прибират да си починат да не се избият. *** абсурда. Писна ми да чета: "Добре познатия на полицията ... " е добре де, като са добре познати кво правят навън?! *** абсурда!!
отговор Сигнализирай
2
:)
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
В Надежда да не сте пипнали дилърчетата, после откъде ша си купувам скънк ?????
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Целта на задържането била да се предотврати конфликт с враждуваща група от столичния квартал "Захарна фабрика.......ina4e neka da si ba4kat mom4etata...abe 4engeta smotani skriite se nekude be...su6tite boklyci ste..
отговор Сигнализирай
Новини