IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Заловиха стотици незаконно съхранявани антични предмети


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
И.Б.
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Несправедливо е да се криминализира трудът на откривателите на антични предмети. Ако този труд се награди, тогава търсачите няма да крият антиките. Това ще е в полза на двете страни - на държавата, на чиято територия са открити старините - и на откривателя. Трабва да се промени системата, т.е. да се регулира наново в полза на двете страни по темата.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
а кюрчетата в чекмеджето законно придобити ла са?
отговор Сигнализирай
6
мхм
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
и сега са в друг джоб.
отговор Сигнализирай
5
Само ПП ВЪЗРАЖДАНЕ
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
В цял свят намереното се изкупува, като се предлага 30% от реалната цена, което много повече от цената на черния пазар. Тук обаче умишлено тази дейност се криминализира и така ценностите от високопоставени ченгета и прокурори се озовават в Сотбис и в частни колекции!!!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
от един джоб в другия! със сигурност няма да ги видим в музейте, коитое м/у другото са доста опразнени и завехтели!!!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Сега закона на евроатлантически Тиквостан ,ще се стовари с цялата си строгост.След глобата от 38 лв. + пробацията ,следващата седмица -няма и да му хрумне да рови пак.Така е с апартаментите,така е с шкафчетата ,така е с кражбите и престъпленията.
отговор Сигнализирай
2
кой го е предал?
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
характерна българска черта....
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
auuuu...ami dedese? ami danak sgradi i danak smed?
отговор Сигнализирай
Новини