IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Планински спасител се удави, след като спаси сина си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 28 Не харесвам 0
Горкото дете. Дано да успее да носи този товар...
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 20
До Руси 19 Това не е мъжество а последствие от неговата небрежност. Този за да позволи на сина си да попадне в такава ситуация че да застраши живота и на двамата явно не е имал нужните качества да научи сина си да внимава. Жалко е че има смъртен случай но природата не прощава такива небрежности. В природата си има закономерности и когато някой не се съобразява с тях си плаща.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 5
А дано всички българи да са като него :))))
отговор Сигнализирай
16
Руси
преди 1 година
Харесвам 37 Не харесвам 3
Поклон пред един достоен мъж ! Мъжеството му е огромно и аз лично се прекланям !
отговор Сигнализирай
15
Колко гадно
преди 1 година
Харесвам 44 Не харесвам 2
Баща даде живота си за детето.... Ужасно, съболезнования на близките!!!!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 1
Морето си има особености. Каквото могъл направил.
отговор Сигнализирай
13
Някой
преди 1 година
Харесвам 39 Не харесвам 1
За съжаление, морето е опасно толкова, колкото и планината! Хора, пазете се и не разчитайте на някой друг да Ви пази!
отговор Сигнализирай
12
Диньо Халембака
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 2
Някои държави с доста развит туризъм са оставили къпането в морето на собствената воля и преценка на всеки плажуващ. Опасността е различна за всеки, а децата имат родители- да решават вместо тях. В крайна сметка, никой няма да ходи след теб цял живот да ти селектира опасностите.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 4
Нашето море не случайно се казва "черно"! Който е ходил другаде, знае че няма нищо общо. Изключително опасно е!
отговор Сигнализирай
10
Tенгри кан
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 23
Стойте си у дома, поливайте си зарзаватя;))) Офф, забравих, чи вечи нис ейти зарзават, ами си го внасяти от Турция, Гърция, Македония, картофи от Египет, хахахахаха, а вий ша хойкати... Ми, да би мирно седело, не би, чудо видело!;)))
отговор Сигнализирай
Новини