BGONAIR Live

"Топлофикация-София" си иска 1,6 млн. лв. от Вальо Топлото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
И сега не само ще ги искарат невинни, ами и публично ще им се извинят за причинените неудобства! А, хората пак ще ... супата!
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
браво,сега нека да кажат ,че вальо е невинен и да го върнат на работа,а народа да си мълчи и да плюе работниците от кремиковци и останалите протестиращи,че им забръстена софия,а не тяхните мозъци.
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
браво,сега нека да кажат ,че вальо е невинен и да го върнат на работа,а народа да си мълчи и да плюе работниците от кремиковци и останалите протестиращи,че им забръстена софия,а не тяхните мозъци.
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Като си ги е поискала "Топлофикация София", дано и да си ги вземе най-накрая!!! Дано си вземе и парите от наглите софийски гратисчии с хилядите дългове, дето сега реват, че няма топло!!!
отговор Сигнализирай
Новини