BGONAIR Live

След скандал. Дядовци набодоха вила в гърдите на мъж


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Debora
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аман от престъпници с 2 букви последвани от точки..! !!!
отговор Сигнализирай
20

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТОЯ Е БИЛ НЕКОЙ КРАДЛИВ *** И ДЕДИТАТА СА МУ ХАКНАЛИ ЕДНА ВИЛА ДА ВИДАТ УЗРЯЛ ЛИ Е
отговор Сигнализирай
19
Станислав Малчев
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Е как 70 годишни мъже, възрастни хора.. ще правят такива неща.. му м.а.й.к.а.т.а.
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Сутринта си вървя по тротоара с кучето и покрай мен минава грозен черен вмирисан мъж-баща ми де, и се блъска в нас. Изшътках му, а той се раззяпа-"Кво ми шъткаш бе" Викам-ми не трябва да се блускаш в тая усмирителна риза, а оня миризливец ми вика-"ще те утрепам"-...ама като разбра, че няма да му мине номера и млъкна.Като са се вмирисали посерковците и смятат, че всичко им е позволено.Лошото, е че провокират грубост с поведението си и млъкват като ги наругаеш-с което учат другите да се отнасят с тях като с ***, каквито са си всъщност.
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Еееееее това ми хареса:) Този в разказа явно си ти:) Не прави повече така, че ще ти смеят всички с си, барабар с ***;)
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абеее има супер психясали индивиди.Сутринта си вървя по тротоара с кучето и покрай мен минава грозен черен вмирисан мъж и се блъска в нас. Изшътках му, а той се раззяпа-"Кво ми шъткаш бе" Викам-ми не трябва да се блускаш в хората, а оня миризливец ми вика-"ще те утрепам"-...ама като разбра, че няма да му мине номера и млъкна.Като са се вмирисали посерковците и смятат, че всичко им е позволено.Лошото, е че провокират грубост с поведението си и млъкват като ги наругаеш-с което учат другите да се отнасят с тях като с ***, каквито са си всъщност.
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
a ako mladiq e *** ili i da ne e nqkoi det im e obral ovojkite...vsichki samo laqt...
отговор Сигнализирай
14
ani
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
нормално, какво се възмущавате сигурно пак са някакви ***....хубаво е че от време на време се трепят взаимно-та нали са необразовани ,какво да очакваш :)
отговор Сигнализирай
13
Спиро горскио
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
без да знаето причините.
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Някой си личи, че са възпитавани в минало време. Продължават да мислят, че възрастен означава добър, учтив, възпитан и беззащитен човекл Не, само това да си възрастен не е достатъчно, но всеки наивник си намира майстора рано или късно.
отговор Сигнализирай
Новини