BGONAIR Live

Младеж изостави момиче в безлюдна местност


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Чочо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Айде сега, какво толкова, просто я е оставил на работното й място, обаче е нямало клиенти, които да я качат, станало й студено на момата и се обадила на ченгетата да я приберат, като си е съчинила тази случка...
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Стига с тез дествени туркини,напаст гадна-дане би мирно седяло ,не би чудо видяло-аман от електориата на Доган и Станишев,станах рацист от тяхната политика,*** дано...
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Гадна работа! То поне да беше лято, а то в тоястуд да те оставят така по средата на нищото, определено не си е работа! Кой знае за какво са се скарали и на тоя са му избили нервите! Бе, какво да ви кажа, то луди всякакви. Нали не е замръзнала мацката, това е важното в случая, пък те като се видят следващия път ще си се обясняват, кой какво и защо.
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Да се благодари, че не я е оставил в канавката
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
ciganka na 21 i da nepuska takav slu4ai nema iavno e stanalo spor za karucata na ba6ta im
отговор Сигнализирай
3
G.O.
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Не желая да ме занимават с интригите в малцинствата!!!!!
отговор Сигнализирай
2
xaax
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
айде сега насила се качила в колата.... сама е отишла да се направи на интересна и не му е пуснала и той я оставил там... кво има да се изяснява... за това че я е оставил на пътя никой не може да го съди
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Кво има да изясняват случая, личи си, че е ***-мохамеданска работа.
отговор Сигнализирай
Новини