BGONAIR Live

Юлският пожар във влака София - Пловдив пламнал сам, прекратиха делото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Точно така е! Другите нищо не разбират! С тая криза трябва сами да действаме. Няма пари за работна ръка. Сами ще се бесим, колим, застрелваме - няма пари за наемни убийци. Влаковете моля, моля сами да се подпалват - няма да хвърляме пари на вятъра(в случая огъня) и да търсим кой да ги запали!
отговор Сигнализирай
11
Данчо на 63г.
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
След време, ще трябва да съдим и тези,които прекратяват делото.ПОЗОР за системата.
отговор Сигнализирай
10
Pifcho
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
toi vlaka sam se e podpalil nali? deba mrusnata darjava deba
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ай, глей си работата , бе татароид!
отговор Сигнализирай
8
Тодор
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"...вас българите..." ?! Че ти не си ли такъв бе, *** такова?!! *** ще викаш на баща си !!! Няма да ми казваш на мен с кой съм говорил и с кой не!!!
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
mi kakvo o4akvate kato samo *** se vozqt s bdj???
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе, ***, говорили сте били с кондукторки, с клозеточистачки на вагони и прочеее и те ви били казали!? Ами що не се замислите , че наз 80% от вагоните и локомотивите са между 30 и 40-годишни!!! Това е все едно ако 90-годишния ви дядо се напикае или посере и за това, което е по принцип нормално за такава възраст, обвините например, че някой умишлено му енатъпкал в устата сладко от рози. Що трябва да търсите винаги под вола - теле , не мога да ви разбера вас българите...
отговор Сигнализирай
5
Минаващ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тази година сме на самообслужване - самообесил се, самообил се, самозапалил се и.т.н
отговор Сигнализирай
4
Тодор
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какъв февруари? След инцидента София - Кардам имаше и друг пожар - именно този, за който сега става дума, добре че тогава нямаше жертви!!! Що се отнася и аз съм говорил с много служители на БДЖ, които са категорични - пожарите са умишлени!!
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
lujaaaat. prosto ne im pyka za obiknovennite hora !!!
отговор Сигнализирай
Новини