BGONAIR Live

Мъже стрелят с пистолет по движещ се автомобил


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
G
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ako pistoleta e bil zareden s stop patroni togava ima efekt. Kato ne ste v chas ne komentiraite gluposti profesorcheta. Hihihhhhiiii a kolata mn dobre se vijda 4e ne e VW
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
щом стигнахме до там,че местни "бабаити" да посягат на ПОЛИЦАЙ.......правете си сметка ....... следващите може и да сте вие.......
отговор Сигнализирай
14
Калин- 4 -ти Б клас
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
гЪзовия пистолет не произвежда изстрел, а пръдня! писна ми от неграмотни допискари. Я по - добре да си чета уроците КАК СЕ ПРАВИ САМОДЕЛНО ОРЪЖИЕ.Калин- 4 -ти Б клас, основно училище, Долно ***.
отговор Сигнализирай
13
бай х
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
да се произвде ИЗСТРЕЛ с газов пистолет. дефиницията за изстрел е "привеждане в движение на проектил (куршум, снаряд, съчма, т.н.) посредством механична сила (за лък, арбалет, харпун) или сгъстен въздъх (за пневматично оръжие) или горящи барутни газове (за огнестрелно оръжие)". в газ-сигналното оръжие проектил липсва по условие. газовият пистолет на произвежда изстрел. газовият пистолет произвежда шум ,пламък и химично въздействие. журналисти - л.айнари.
отговор Сигнализирай
12
kris
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Na nomer 11 shte spodelq che te taka ili inache shte gorqt v ada i bez da im go pojelavash, no oshte ne i me doshlo vremeto, no povqrvai mi shte doide tozi moment, za tqh tova e neizbejno veche :)
отговор Сигнализирай
11
xxxxx
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Излегжда Думата "инцидент" е новия метод за прекриване на реалното престъпление. Както стана с Думичката "Самоубийство" за убийствата.Да живее България и новия и метод за борба с престъпноста, всичко щое нападение се заменя с инцидент , а всичко що е убийствосе заменя с думата самоубийство .По този начин няма виновни и всички са доволни (полицаи,политици,управляващи,мутри)А когато става дума за пътен инцидент (катастрофа) никога несе споменава състоянието на пътя дупките, наклона , неравностите каде има път каде няма , винаги в виновен водача на автомобила.Това е то една държава членка на европеиския съюз в която политиците никога неса виновни за нищо, а народа е виновен за всичко и всеки ден плаща за това, с кръвта си .И хората които ни управляват са горди с това . Дано да горят в ада те и целите им семеиства и всички които са в играта с тях.Страна на 2000 години се мъчат да я разпродадат и да поробят и изморят до смърт целия народ за 20 години.На печелившите Честито.
отговор Сигнализирай
10
laynovoz
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Инцидентът е станал на пътя Стамболийски Йоаким Груево, няма пострадали" *** ах ти инцидента братчето ми.... така ли му викаме вече... то асла че почнахме тези селски прояви да ги имаме за инциденти вече
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
i nakaraq igrali na funiiki
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А на снимката дават изпочупено стъкло, леле-мале-чудеса!Ако стреляш с газов срещу автомобил ефекта ще бъде малко по-малък, отколкото ако стреляш с воден пистолет.Тоест, най-голям ефект би имало ако метнеш желязото по колата.Виж, ако стреляш от близко срещу човек е вече по-друга работа.
отговор Сигнализирай
7
vono
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
....от автомобила отвърнали на огъня с законно притежаван воден пистолет пригоден на...лък
отговор Сигнализирай
Новини