BGONAIR Live

Взрив разтърси 15-етажен блок в Русе


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
na typite SOFIISKI ILI PO DOBRE PERNISHKI SELQN4ETA SHTE KAJA 4E RUSE E NAI KRASIVIQT GRAD V BG ,A KOLKOTO DO VYZPITANIETO RAZBIRA SE V SF SA NAI NEVYZPITANITE I NAHALNI KOPELDACI I ZA TOVA MAI NIKOI NE GI OBI4A V BYLGARIQ
отговор Сигнализирай
13
maleeeee
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
az go znam momcheto venci se kazva no e svesten chovek i redko pie
отговор Сигнализирай
12
plamen
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** 1 и 4точно за Русе да кажеш, че е център на селенията и чалгата...Комплексиран ***, от *** махала на някое голямо село.
отговор Сигнализирай
11
princa
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
vseki pat kato vlqza v tozi sait,vse edno vlizam v nqkoi ekshan film,:)
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
No.1 май се оказа прав ;) Тъкмо гледах новините където потвърдиха, 4е в интерес на истината става въпрос за някакъв пиян :)) Дали е бил на мастика не знам ...
отговор Сигнализирай
9
do N1
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе таранкоулу докато беше в нужника на село ли ти мина блестящата мисъл за русенци
отговор Сигнализирай
8
Бен Гън
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пиян гурбетчия вдигна на крак полиция и съседи.Мощен взрив разбудил обитателите на бл. Комаров в русенския кв. Здравец тази нощ, научи "Русе нюз".Информацията беше потвърдена и от областната дирекция на МВР. Взривът гръмнал малко преди един часа след полунощ в апартамент на 11-я етаж на блока, в който в момента живеел 42-годишният В.М. На местопроизшествието били изпратени полицейски, пожарникарски и медицински екипи. Според първоначалната информация е било възпламененопиротехническо изделие с голяма мощност. Изяснява се произходът му и откъде е закупено. Пострадали хора няма .По информация на съседи, В.М. бил гурбетчия, изкарвал си хляба в Германия, Испания и Италия. Бил обаче пристрастен към алкохола и като посъберял някой лев, се връщал в България да го изгуляе. След 2-3 дни отново щял да заминава за Италия. По думите на живеещия под него на 10-я етаж Иван Петров, В.М. бил и пироман, тъй като запоите му обикновено били съпроводени от множество възпламенени . Живеел на семейни начала със собственичката на апартамента. Когато след взрива изплащените съседи излезли от домовете си да видят какво става, го намерили на стълбищната площадка да надига бутилка водка. По думите им, бил много пиян и не можал да даде смислено обяснение на това, какво е станало. Любопитно е, че в апартамента, който в момента се ремонтира, няма следи от горене или опушване, каквито обикновено остават след взривяване на . Известни следи от изгорено има в коридора. Има изпочупени стъкла на междуетажните площадки. Съседи обаче се оплакаха, че от детонацията при взрива се е нацепила ламперията в жилищата им.
отговор Сигнализирай
7
anonim
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Темата не е "селото срещу града"! Не се занимавайте с простотиите на 1ви и 4ти. Тези който са от Русе може да са разбра ли защо е взривен апартамента. Да не е бил на някой "добре облечен бизнесмен" или "оперативно интересен" :D Който има информация да сподели и без простотии.
отговор Сигнализирай
6
гав
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
1, ти си . Може ли да си избиваш комплексите върху хората? Какво значние има кой от къде е? По-важното е кой какъв е. От живота си досега научих, че хора като теб обикновено са от село, прииждат в градовете и забравят корена си. И ти си такъв, но както предаваш корена си, така ще предадеш и собствената си майка. Аз произхождам от Русе. Повече от 20 години живея в центъра на София, но винаги когато ме попитат откъде съм отговарям, че съм от Русе. Гордея се с родния си град за разлика от тебе. Остани си със здраве и недей да обиждаш хората.
отговор Сигнализирай
5
rusenec
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ne te znaem koi si , no sigurno si nqkoq mi6ka deto samo stoi v neta i hrani, balyk takyv koi znae kakva si mi6ka 4e mi prikazva6 rusencite kvi sme, ti kakyv si, ni6to ne si, edna krugla nula bez nikvo pokritie i potencial, ai bqgai da reve6 supol takyv
отговор Сигнализирай
Новини