BGONAIR Live

Шефът на софийската организация на СДС е задържан в 4-то РПУ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
strahliveca
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не сме народ, не сме народ, а ***,хора, дето нищо не щат да вършат.Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.И не знаем, не можеме, не щемеда работим за себе си със време.Само знаем и можеме, и щемеедин други злобно да се ядеме...Помежду си лихи, буйни, топорни,пред други сме тихи, мирни, покорни...Все нас тъпчат кой отдето завърне,щот сме туткун, щото не сме кадърни...Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -а всякому мерамът е развала...Не сме народ! Не сме народ, а ***,пак ще кажа и с това ще да свърша.
отговор Сигнализирай
13
111
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТАЗИ ВЕЧЕР В ЦЕНТРАЛАТА НА СДС ЩЕ ИЗБУХНЕ БОМБА!НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ - ЧЕСТИТО!
отговор Сигнализирай
12
сдс
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Браво на полицаите , бои на ***.
отговор Сигнализирай
11
бивш седесар
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
СДС е част от олигархията (както всички парламентарни и извънпарламентарни партии) и няма право да се гаври с протеста на хората.
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хе хе, този ако не се навре да го набият, никой няма да го разбере, че съществува. Тамън ги бяхме забравили кои са тези СДС, а те си намериха начин да влязат в новините.Интересно какво е правил да се навира при полицаите? Да не мисли, че на тях им е лесно да седят срещу тълпа безумници, които им крещат и ги обиждат, без да могат да се защитят?
отговор Сигнализирай
9
българин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защото дясното политическо пространство се е лумпенизирало и освен да прави фашистки неща, друго не може.
отговор Сигнализирай
8
батко
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
абе?Бориславов от коя агитка е ,на Левски или ЦСКА?
отговор Сигнализирай
7
kyky
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
не разбирам защо се толерира фашисткото поведение на `протестиращите`..??
отговор Сигнализирай
6
Гошко
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Я кажи *** главо как точно ще яхнеш нещо, когато не си се показал по телевизията, а простичко си седял и си протестирал срещу всичко, което ни е обградило. Аз видях доста известни мутри на протеста, но никой не се е опитвал да яха нещо. Аман от писачи. Мри в кофите ***.
отговор Сигнализирай
Новини