BGONAIR Live

Ученик боксира учител, счупи му носа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
това са помачета които малко като пораснат и хайде в София при по големите си батковци мутрите и там вече официално си бият и трошат както си пожелаят,защото в нашта кирлива кенефска държава само мутри ,мутри и пак мутри
отговор Сигнализирай
69
Един луд
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ванче направи ли супата че да ходим на театър
отговор Сигнализирай
68

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Това гейче трябва да получи почесване по ***, та да разбере, че учителите не ги бият само защото системата ги спира. Какво ще кажат по въпроса Даниел Вълчев и клика???
отговор Сигнализирай
67
Един луд
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ха ха ,ами може учителят да е дължал пари на ученика и да се прави на луд ,,,,какво ви учудва в тази страна ,,скоро имаше случаи на учител който пие уиски наравно с 14 год
отговор Сигнализирай
66
Боцко
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ванче кажи ми къде и кога ще се видим да ходим на театър.
отговор Сигнализирай
65
Pumokel
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Даскале даскале стани милицполиц тогава ще ги биеш законно без никой да ти потърси сметка.А и 960лв ще взимаш.
отговор Сигнализирай
64
ivanka
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
ot den na den vsi4ko otiva na kino a vsi4ki mislehme 4e 6te bade podobre
отговор Сигнализирай
63
Бивш учител
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Никога няма да се върна да преподавам на тези олигофренчета за 350 лв. Това не са деца, а ***. Не знам кой ги е създал, ама при мене вече са такива...казват, че първите 7 год са най-важни....Съжалявам за държавата...ама тези, като пораснат - държавата ни ще се разпадне ...
отговор Сигнализирай
62

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Нацията се ***!Много от мненията във форума го показват.
отговор Сигнализирай
61

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Приятел, ти и в акъла си категория муха;-)
отговор Сигнализирай
Новини