BGONAIR Live

Непълнолетен уж стреля по котка, гръмна се в крака


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
46
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
46 da ti se izpraznq v ustenceto-*** takyv
отговор Сигнализирай
47

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
toiq ***-ne misli li 4e tazi kotka moje da ima malki kotenca....kakvo 6te6e da stane s kotencata ako be6e q ucelilmanagl prost
отговор Сигнализирай
46
ded Мороз
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Ей, само моралисти пишат в този форум! Никой никога ли не стрелял с прашка по врабчета или по друг дивеч? Когато бях дете, това си бяха ловни приключения, а в селата тези неща са си напълно нормални и досега. Затова, айде стига с този двоен морал: да обичаме *** и котки, а да не жалим хората!
отговор Сигнализирай
45
Ghost dog
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
добре, че пушката е въздушна, а не такава като на снимката, че тогава щеше да му се превиди и ЖЕНАТА КОТКА :D :D
отговор Сигнализирай
44
природа
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Това е резултатът от простотията на паралиите. Детски надбавки дават на татко му, а той купува на наследника си пушка! Дъртият е за пребиване. Лошото е, че *** няма да спре да убива животни - за да вдигне ръка 13-годишен срещу невинна животинка, значи в него е заложено зверското. Добре е все пак, че не се е утрепал или не е утрепал друго дете. То така се започва - от животните. Но нали гърменето е "сила" за простите хора. Затова и толерираме канонадите през декември и януари - п.иратки, бомбички, ракети - това си е живо насилие и култивиране на насилие. Ама някой яко печели. А властта си прави оглушки - слухът и е нарушен от децибелите.А поверието за котките не е бабини деветини, вече няколко примера видях за хора, които убиваха котки - те или техни най-близки приключиха много мъчително живота си или осакатяха. Изобщо не е суеверие - просто все още не познаваме достатъчно законите на природата, а за енергията знанията ни приключват само в областта на отоплението и осветлението. Не напразно в Египет за убийство на котка се е наказвало със смърт. Вероятно чрез угрозата са предпазвали не толкова котките, колкото хората да не паднат в гнилоча та жестокостта. Така че ...
отговор Сигнализирай
43

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
е зарад такива , *** ли турци ли са България е пропаднала толкова. Тути кванти мизерия , Шиптри
отговор Сигнализирай
42
clapton
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
стрелял по котки... хм... я аз да стрелям по него да видя дали ще му е добре. Правилно казахте, че който зло мисли зло намира. Нека му е добре
отговор Сигнализирай
41

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Дали ще стреля пак по котки?
отговор Сигнализирай
40

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Днес като се бръснех се порязах ...моля да се отрази в утрешното ви издание...
отговор Сигнализирай
39

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
bolni hora. kak moje da ubiva kotka...
отговор Сигнализирай
Новини