BGONAIR Live

Не съм престъпник, промълви убиецът на студента Найден Вучков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дано - "А на този "герой" му пожелавам да изгние по занданите и слънцето през решетки да вижда. Това да му е присъдата"
отговор Сигнализирай
14
Dzver
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
да го оставят ли (rofl) абе ти нормален ли си бе ,и ти си за там пич... ти що не скочиш на някой с нож, ей така да те наръга и тебе 3-4 пъти ?!
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Оставете човека, не стига че много му се събра ами го обвинявате за нещо което не е направил.Човека е имал нож както всеки 2-ри който ходи по улицата. Какво престъпление е направил като си е извадил ножа и някакъв му е дошъл да си го ръга 3 пъти?
отговор Сигнализирай
12
Авитохол Дуло
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Голяма диагноза - смесено личностно разстройство. Че то всеки малко или много страда от разстройства на личността от различен тип, по тая логика дай да се колим и трепем наред, а после така или иначе ще ни оправдаят...
отговор Сигнализирай
11
Аз
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Жалко за изгубения живот и за провалените завинаги...Не е ли жалко?!За нищо, за глупост, от примитивизъм, комплекси, простотия...А на този "герой" му пожелавам да изгние по занданите и слънцето през решетки да вижда. Това да му е присъдата тук, а горе друг ще го съди за непростимото, което е извършил...
отговор Сигнализирай
10
holly
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Брей дали да не взема да обера някоя банка, пък после невинно ще пледирам, че аз не съм крадла, просто страдам от смесено личностно разстройство в следствие на това че съм си харесала едни скъпи ботушки, а не мога да си ги позволя.
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
..ба ти *** палячовци са повечето "битки" в днешно време. Като не можеш да се биеш и да си избиваш комплексите за това, не е начина да хванеш сатъра! Само п..ки останаха ей. Ще дойде и ващо време бе *** кво си мислете бе. Такива като тоя, квото и да им направиш ще е малко. Никой не знае какво е на родителите на убитото момче, но ако съм на мястото на бащата (да не се случва на никого) ще го разкъсам с нокти и зъби тоя п...раст мръсен!!!
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ето това е поглед на убиец , без да му мигне окото е намушкал горкото момче , трябва до живот да лежи .И веки ден да му набиват в дебелата глава че заради едното пиене си е провалил живота .В затвора поне ще стане някоя жена .
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
oko za oko, smart za smart, taki nqmat mqsto na ulicata, ako go pusnat utre shte se napie da go otpraznuva i pak shte namushka nqkoi shtoto si znae che pak shte go pusnat
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** долен,*** на улицата ли я намери!!
отговор Сигнализирай
Новини