BGONAIR Live

7-годишна забягна с автобус


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
55555
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Хубаво де.....това дете да не би да гледа някой сериал......
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Хе хе...изобщо не се схванали новината някои,жалко за вас. Иначе и аз съм бягал ,за щастие и на мен нищо лошо не ми се е случвало.Притесненията са били за родителите. За мен -приключението,контакта с непознати хора и ченгета и шоуто :)))) Късмет,че и 7 годишното момиченце не е попаднало на педофил или решил да искара някой лев от продажба на детето я за донор за органи,я за друго.
отговор Сигнализирай
14
НЯКОЙ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Много добре ви го е казал 5 .Не търсете виновни а решение за проблемите.Тогава се оплакваите ,но сигорно няма да имате време за оплакване от търсене на проблема.¡¡¡¡
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
11 и аз съм на твойто мнение. Новината са я пуснали по скоро с развлекателен характер, а не с цел да се псуват хората.Аз като дете съм бягал също от къщи, ама никой не ме е убил за тая работа.Даже като се сетим за историята си умираме от смях
отговор Сигнализирай
12
bg
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
това е невероятно ексклузивна новина. да ви ..и тъпите драскачи, и медиите ни са за ***, като всичко останало
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Абе дрскачите по-долу, на вас май ви липсват първите 14години! Вие никога ли не сте били деца бе? Аз имах прекрасни родители и супер детство и въпреки това с едно приятелче "избягахме" от вкъщи за няколко часа, но бяхме бързо разкрити и заловени. А един приятел от детската градина (на около 7-8г.), имаше сериозен план за бягство в чужбина със самолет и го заловиха едва на летището и то по случайност. Иначе за една бройка да се беше промъкнал в багажното на някой самолет.
отговор Сигнализирай
10
miro
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
за майката бой е..н и сръбска музика и така цял ден
отговор Сигнализирай
9
skitnika
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
a we hora deteto e obarkalo avtobusa, golyama rabota ,za6to pa re6iha 4e e tragnalo da byaga,iskalo da se pribira v ka6ti no nali niye znaem vsi4ko i govorim i pi6em i si mislim 4e sme pravi a i sme dovolni
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Е всичките се пишете ангелчета тука , ще кажете като малко несте правили пакости.
отговор Сигнализирай
7
STARBUCKS
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
CHAKAI DA VMUKNA MALKO HUMOR :)) AMI ,ZASHTO PREDI IZBORI HODITE NA BUZLUDJA :))
отговор Сигнализирай
Новини