BGONAIR Live

Група "локали" пребиха момче на оживена спирка в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: Mm. Внимавай какво си пожелаваш. Може просто да се пгорижиш на територията да е по-добре.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
Това е война с ясна граница между правилно и грешно,
отговор Сигнализирай
51
Велик Магистър
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
София се напълни със сеирджии,локали,форумни драскачи,розови понита,хомобандити и сиднита от Австралия
отговор Сигнализирай
50
Mm
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 6
Дано децата ми скоро напуснат тази проклета територия
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
Плашиха но от мигрантите а то
отговор Сигнализирай
48
в затвора
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
тези в затвора и ще станатрибки млади на затворниците,много ще им се зарадват тами ще им се изредят отзад
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 1
Комиците от министерството на смешките щели да предприемат мерки. Да хванат виновните и да им направят по един дудук с уговорката повече да не бият други деца. Лично Тиквун обещал,че ако няма повече побоища ще раздава по 300 лв на калпак. Хвала на такива държавници.
отговор Сигнализирай
46
Град Козлодуй
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 0
До: Елия ЛОКАЛИТЕ НАПАДАТ ПРЕДИМНО тийнейджъри които са по свити и Хора в неравностойно положение
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 0
И когато някой ги нашамари сигурно ще го разкарват по съдилищата, а родителите им ще го обвинят, че е бил милите им и послушни дечица.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 8
немъжете от ППДБ по центъра, с лъскавите обувчици и метросексуалните прически са гледали пак как една жена е изгонила жалкаарчетата които са го направили това...те само на спонтанен протест се чувстват защитени и спокойни.
отговор Сигнализирай
Новини