BGONAIR Live

Загина шофьор, прелетял от мост върху ЖП релси


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Тодор
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
То един влак няма като хората, ти датчици искаш!Къде отиваш ти може би...?
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
номер 1, ако има такива датчици влаковете нема да мръднат. найш ли колко злоупотреби с датчиците ще стават?
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
v popovsko si kupuvat knijkite s ovce i kravi...
отговор Сигнализирай
2
иван
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Е пак ли са железниците виновни за закъснението на бързия влак.Доста жорналисти нестига че не пишат истината ,но и говорят и пишат глупости.Примерно с пожара вав влак колко загинаха и колко са били вав влака,а съпоставката с автобуса в река Лим или друго превозно средство кое е най безоопастното превозно средство.Ако автобус или кола се натресеше в тази кола какви жертви щеше да има.
отговор Сигнализирай
1
чужденец
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В БГ няма ли датчици дали релсите са "чисти" или се кара на късмет като навремето през дивия запад...
отговор Сигнализирай
Новини