IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Жената на полицейския шеф от Русе проговори, каза нейната версия

Детето ѝ имало нужда от психолог, а полицейският шеф още е в интензивното

Жената на полицейския шеф от Русе проговори, каза нейната версия

Съпругата на старши комисар Николай Кожухаров- Диана Петрова сподели, че той се възстановява, но все още е в интензивно отделение.

Тя разказа разказа своята версия за случилото се на 4 септември:

"Прибрахме се от вечеря с познати към вкъщи. Вървяхме от дясната страна, по посока на движението, когато отсреща излезе засилена кола. Дръпнах настрани детето и тя профуча покрай нас. Видях само, когато мъжът ми се държеше за кръста и отидох да го проверя - да не би някой да не го е наръгал с нещо. След това се върнах при детето. Помолих патрулиращата кола да го заведат до болницата и от там вече стана ясно критичното му състояние. Видях момчетата, като се успокоиха нещата. Казаха, че са карали с 40 км/ч, не е повече. Аз казах, че ако е карал с 40 няма да си прибера детето"

"Все още съм уплашена. Детето ми в момента има нужда от психолог. В градината го наблюдават", обясни тя.

"Много се изкривява абсолютно всичко, което се случи вечерта. Чета коментари, примерно, че не е възможно 15-годишен да удари 130-килограмов мъж и да му нанесе такива наранявания, че едва ли не той не лежи в болница, а някъде се крие. Не знам какво очакват - да им извадя снимка в интубирано състояние, да го видят?", почуди се тя.

Другият мъж е с разцепена устна, бил е повален на земята.

Николай Кожухаров се е представил, че е служител на МВР, но съпругата му не е сигурна в кой момент точно. Тя е подала сигнал в полицията, защото от съседи е чула, че приятели на младежите обикалят около адреса им.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата