BGONAIR Live

Киров: Добре съм, не са ме измъчвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Tele s teletata. Nqma da razpoznaesh ironiqta, dori da te ritne mejdu rogata
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
oshte 1 pyt kato ti e haresal room service .... dyrt prych
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Незнам дали са го измъчвали, но смятам за всички вече е ясно че държава няма ... има само едни бандити които грабят и командват. Бандити в парламента, бандити в правителството, бандити в полиция и съд, ... бандитите по улиците са достойни хора в сравнение с тези във властта.
отговор Сигнализирай
Новини