BGONAIR Live

Миков не пуска полицаите да стават престъпници


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
dfg
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Въпросът за уволнението въобще не стои, защото те трябва да носят наказателна отговорност, каза той. Сам си го е казал накрая, така че да не се прави на много справедлив и решителен
отговор Сигнализирай
9
крали марко
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
усмихнатата снимка на *** "човек"...........надали ще спечели "гласове" за БСП на изборите..........мъка ми е, че БСП /след толкова крадене/......се опитват да "насочат" гласове .....Добре, че идват избори - ДАНО ТЕЗИ БАНДИТИ получат заслуженото си.....
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
другарю Миков вие по-точно от коя страна на бариерата сте щото фактите говорят че сте от същата!
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Миков-Миков.......ако можеше да осъзнаеш колко смешен си отстрани ти и твоята партия които окрадохте всичко и оставихте в мизерия не само полицията а цял един народ.......добре, че идват избори.........
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
4 - ти МВР не са тези шефове, МВР си ти, аз и всички граждани който съвестно си плащат данъците и чакат една сигурност, а именно , такива ***, са причината да се чудим как да се спасяваме от престъпници, от мошеници, щото те смучат от ресурса на това министерство, който ресурс е за хората, а не за псевдо началниците !?!?
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ох, леле! Тоя Мишоков и крадливата му червена партия как ще ги изтраем още два месеца !?
отговор Сигнализирай
4
полицай
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Като е фалирало МВР -защо полицейските шефове още се разкарват с луксозни лимузини и джипове и изобщо от техния лукс и удобство има ли пряка връзка с разкриваемостта на престъпленията ,помага ли с нещо ,че Миков ,заместниците му ,главни комисари ,комисари ,шефове на ОДП-та , и РПУ-та имат персонални коли и шофьори и ги разхождат като куфари безплатно по хижи ,мохабети ,ловни срещи и пр. и пр.
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
МВР фалира Микооооооов, фалира, чуваш ли, няма пари за бензин, за ток, за вода, за телефон, чуваш лииииии ??????????
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
При такъв министър -*** -по скоро е за чудене ,как изобщо още има полицаи които не са преминали на другата страна !!!!
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А МВР фалира, другарю Миков , вие пускате не пускате, те ще станат, поради вас и вашата измислена партия, която краде, ама неисе, нищо никой не и прави, а и не само на вас, ами ИБРИКЧИИТЕ, там е страшно !!!
отговор Сигнализирай
Новини