BGONAIR Live

Кола отнесе майка и бебе на пешеходна пътека във Варна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
tobias
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Момчета и момичета, Аз съм от Варна и смея да твърдя че тук се кара адски неправилно, скоростта е голяма и селянията и простотията гази наред всичко каквото види или закачи. Живях една година в София и видях че хората в столицата са се поуспокоили малко със скоростите т.е. самите задръствания са намалили скоростта много под 40 км/ч. Във Варна това явление ще се случи след около 1-2 години, когато градът се напълни добре с коли и просто по бул.Левски скоростта няма да е повече от 15-20км/ч. Очаквам с нетърпение този момент. А дотогава на всички които злословят срещу майката с количката /че била овца и т.н./, молете се да не се случи с вешето дете /да видиш как извхърча от количката и се търкаля по пътното платно едно бебешко телце/.
отговор Сигнализирай
47
от пешеходец
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За 35 не мога нищо да кажа за коментара ти,освен да спомена *** и твоя род.
отговор Сигнализирай
46

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пич извади си главата от Г.за и си стой в къщи щото ако те видя навън и в кола ду-*** да ти е яко... ! аман от *** шофьори... дето незнаят какво е пешеходна пътека а и разбирачи на всичко отгоре.
отговор Сигнализирай
45

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
store.picbg. net/pubpic/AC/3D/b4fa0e4ffb8eac3d.jpg
отговор Сигнализирай
44

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ако спечели бсп - печелят турците ! ако спечели Бойко - печелят българите !
отговор Сигнализирай
43
Rosen
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ама ти наистин а си пълен и'диот. В закона ясно е казано, кой има предимство на пешеходна пътека, и това не са и'диотите като теб, за които пешеходците са дивеч
отговор Сигнализирай
42
Шмиргела
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Минах случайно от там.Не съм от Варна и не знам къде е точно, но беше на пешеходната пътека.Дано да се оправят и двамата. Наистина се случва понякога да се отплеснеш, обаче повечето хора просто не спират на пешеходните пътеки. Затова има знаци, които предупреждават за пътека, за да спреш. Всеки ден виждам коли, които просто заобикалят пешеходците с висока скорост и си мислят че са голямата работа.
отговор Сигнализирай
41
P_boy
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако са 20м - значи Варна е 2км цялата... Тази пътека е по-близо до Бурлекса, отколкото до Дубровник. ;)
отговор Сигнализирай
40
laynovoz
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
утре ако те нацепи гъзар с бмв на пешеходна да не крештиш, че твоя спирачен път е по-голям?
отговор Сигнализирай
39

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
майна, за теб ако 20 метра не са район, значи искаш хората да ти цитират точните гпс координати
отговор Сигнализирай
Новини