BGONAIR Live

Седем се нанизаха на бул. "Яворов" в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
evil
преди 17 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
бе разбирачевите... а вие с каква дистанция бихте успели да карате по цариградско.... 2 метра дори е много когато е задръстено, разбирайте постоянно. Нищо ненормално няма да се нанижат като херинги, радвайте се че не сте вие
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
hahaha, teq sa karali na 2 metra 1 zad drug i parviq kato e nabil rqzko spira4kite i taka staa belqta. nai-veroqtno taka 6te da e stanalo.
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
някой май не е спазвал дистанция тука. Аз ей така веднъж спрях на пешеходна пътека да мине пешеходец, и през три коли зад мен се нанизаха двама един зад друг. Никой не очакваше колоната от коли да спре. Един вид аз трябваше да се чувствам виновен за катастрофата защото съм спрял на пешеходна пътека? Но така е когато талибаните не спазват дистанция.
отговор Сигнализирай
6
Johnny TANKISTA
преди 17 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Селяците и Костов са виновни...
отговор Сигнализирай
5
vde
преди 17 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Всъщност и с 10км да караш ако не си си съобразил разстоянието до предната кола си виновен, но съм съгласен само с това по тоношение кат - всичко друго което правят куца много
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
На КАТ все несъобразена скорост им е оправданието за катастрофите...До сега не съм видял акт където общината да е виновна за лошите пътни условия и зле настроените сфетофари които пускат 3 коли. Пътна полиция вместо да се опитва да оптимизира трафика и да следи за дупки се крие по храстите да рекетира хората с по 10-20 лв.
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Така се решава проблема с трафика!!!
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Три автомобила (на убийците на студентите от последните месеци, Сиси и Панюков), два буса(на Вальо Топлото и на Шушулов) и два лекотоварни камиона (на Костов да вози откраднатото и на Максим да си кара Хамъра на сервиз). Всички други българи са невинни дори и когато проституират и продават алкохол в арабска държава. Ех, ако бяха загинали какъв рай щеше да настане, щото то това са ни проблемите в ***...
отговор Сигнализирай
1
goshko
преди 17 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
da i az znam s kakva registraciq sa im avtomobilite PK(dvama),E,TX,KH(dvama) i CO :)))
отговор Сигнализирай
Новини