BGONAIR Live

Нови разкрития по случая “Петрохан”: Групови ритуали и аяуаска


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

77
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 4
Кога ли прокуратурата ще се задейства и ще привика на разпит двете (едната в жълто) мамчета оставили си малолетните деца за отглеждане от побългарен лама - ДС калугер???
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 4
До: анонимен 77 Затова ли ги убихте?
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 13 Не харесвам 4
Васил Терзиев е дарил 80 000 евро за дейността на Калушев и отделно средства за електрически мотори. Бизнес дамата Саша Безуханова е предоставила голямо количество високотехнологична техника на групата.В сектата е било практика последователите да отдават имуществото си в полза на своя гуру. През 2021, Калушев е купил 5 декара държавна земя край хижа Петрохан от Министерството на земеделието за абсурдно ниската сума от под 5000 лева! Цялата секта е била пералня за мръсни пари.
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 3
*** то много удобно така взели нещо и се гръмнали даа бе да :)
отговор Сигнализирай
73
д-р костурков
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 5
точно тоя "криминален психолог" и неговия приятел, "историкът" Иван Тренев, са най-сериозните стокхолмски синдроми у страната. веднага да ми ги изпратите в клиниката на 4-ти километър да ги лекувам с мокри чаршафи
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 2
След аялуска малко вероятно е да се нацелиш с пистолет в главата с един изтрел. Или са се гръмнали защото им е свършила.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 15 Не харесвам 7
каквото и да ни изливат като версии, всичко е плоска лъжа, ясно е че са убити, били са поръчани, а педофилията е просто начин да настроят обществото срещу убитите, за да не търси истината, но ако продължават с подобни "разкрития" и най-големите тъпоъгълници ще започнат да се съмняват
отговор Сигнализирай
70
.
преди 1 ден
Харесвам 19 Не харесвам 5
Схемата с педофилията не мина, Сега ни пробват с друго. Господа разследващи, вземете се в ръце! Не сме толкова... не-умни!
отговор Сигнализирай
69
Лили Вилков-Кукундел
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 2
Аяуаска е по-полезна от рикия.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 2
големи разкрития..... че са пили аяуаска..... половин година се чудиха с какво още да очернят убитите, бравус! а за Наталия.... била развила стокхолмски синдром.... 11 годишно дете каква съпротива да оказва на бивш затворник, който е пребил майка му пред очите? оправдават се институциите, само това могат и да реват за заплати
отговор Сигнализирай
Новини