IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Четирима скочиха с кола в дере край Царево


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 44 Този като дойде ще се биете ли? Моля ви се да снимате боя на клипче и да го качите после във vbox7.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тежко и горко на близките им.
отговор Сигнализирай
49
Форест
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Семинария бе 44!!!Ако ще и самолет да имаш си простъичък.Научи се да четеш,научи се да пишеш,научи правописа и научи правоговора на българския книжовен език.Ти доказваш,че в България колкото си богат толкова си и ***!!!Благодаря за адреса!!!Колата ти скоро ще я залея с '***' Имаш пари за нова!!!
отговор Сигнализирай
48
Кон
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Щом е 306 коня, дърпа ли плуга здраво? Пусни и разписание, кога къде караш, да можем предварително да заемем нужната поза в шанеца!
отговор Сигнализирай
47
Temida
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Проблемът с катастофите в Бг е комплексен-селски манталитет+лоши пътища+липса на всякакъв контрол от страна на КАТ и ето ти резултат - черната статистика сте я чели:(((По морето особено почти всеки втори кара пил...
отговор Сигнализирай
46
ади
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ДО 31 Първо научи правописа пък тогава харчи пари за скъпи коли. Пише се със 130. Това се преподава в първи клас Явно си бил някъде...
отговор Сигнализирай
45
Георги
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Спокойно :)В най-скоро време може да четем и за него.С неарденталското му мислене този едва ли ще го спасят и екстрите на тази кола.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами BMW 335 i xDrive Coupe, юни 2008ма, 306 коня, ново от магазина струва 140 хиляди, а тоя дето ще ме търси нека да дойде живея до сименарията на улица арх. Йордан Миланов 20.
отговор Сигнализирай
43
Iznervena
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Шофьор съм. Благодаря за "смислената" забележка.
отговор Сигнализирай
42
ViSitter
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пич и с кола за 5 милиона да си хич не ми пука. Има и други около теб, а законите са за всички хора в България. Ако не ти изнася се махни и си троши главата другаде. Като ти се кара бързо си качи един симулатор пък се писти колкото искаш .... май Бат Бойко се оказа прав като каза "Ами такъв е материала" - не влкючвам всички ... само около 99%
отговор Сигнализирай
Новини