IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Футболно меле с боксове на бензиностанция край София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

65
Chico
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Като казваш "навсякъде из Европа" вярваш ли си ? Ходя на мачове в Испания и Германия. Там привърженик на даден отбор може да седне между агитката на съперника и да си подкрепя отбора и никой не го закача. Имам и снимано видео. Там хората, заради една игра не се бият, като ***, докато в България се бият, само заради различни вкусове. В България се бият, заради самия бой. Манталитета на българина е селяндурски. Пещерняци неграмотни !
отговор Сигнализирай
64
Станев
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
със сигурност е трябвало да завърши със смърт... жалко...
отговор Сигнализирай
63
ДЪБЛИН
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Абе хора за какво се биете бе,то поне да има футбол в тази *** за който да се биете,ами май колкото е футбола в тази държава-толкова и акъла ви............
отговор Сигнализирай
62
peneff
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
eeh 6to vslevskari ne misleha taka...TA TVA SI BE6E PARODIQ NA MA4...s koi i ...ZA KAKVO DA SE BIE6.........?
отговор Сигнализирай
61
1
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
samo levski ole k*r za CSKa 4ervenite bokluci
отговор Сигнализирай
60
samo cska
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
59
Аз
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Братле, левскар съм, ама това дето си го написал е абслоютна тъпня. И моля те преди пак да те обземе поетична жар,научи се да пишеш, поне елементарните думи, като милион.Не смейте да сравнявате Левси с ФК Левски, няма нищо общо простотията с националните ни герои.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Нито ЦСКА, нито Левски е България, напротив, тези два отбора са причината да няма футбол в родината ни - единия с двайсет и пет подарени титли, другия с трийсет, отбора на армията и отбора на полицията. Жалки имитации на отбори.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Kакъв футбол,какви два лева1Това беше пълна порнография.Мишоци!Оше дълги години неможем да се класираме за голямо първенство,с тия манекенчета!
отговор Сигнализирай
56
Sofiq city
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Когато над София мръкне и Ушев си легне пиян,Отново пред бюста на Левски букети от факли горят!Злобно проклинат чорбари - "елате и ний ще ви спрем!",България ражда левскари, мильони безброй и без чет!За синьото знаме народно живота си ний ще дадем,че Левски значи България го знаят по целият свят
отговор Сигнализирай
Новини