BGONAIR Live

Пò европейци ли сме след поредния доклад на ЕК?

Пò европейци ли сме след поредния доклад на ЕК?

Да, определено. ГЕРБ свършиха много работа
Не, само ходят и замазват очите на институциите в Брюксел
Не знам, но се радвам, че румънците са по-зле от нас
Хич не ме интересува нито ЕС, нито НАТО
Общо 16260 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата