IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Икономисти: С влизането в еврозоната нито ще забогатеем, нито ще обеднеем


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Ту туу
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 4
Недай Боже,след въвеждане на еврото,баба Пена и дедо Ахмед да не могат да си купят с пенсиите това което могат да си позволят днес,оня оправяча с 200,дето щял да прави някому нещо през гащите,да се приготви за много,ама наистина мнооого любвеобилно отношение.
отговор Сигнализирай
34
Справедлив
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 4
Всяко обвързване води до загуби. Доказано е !!!
отговор Сигнализирай
33
Ужасно
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 7
Като чета коментарите, изпъква абсолютната невъзможност за бъдеща умствена деградация. (Няма накъде повече). Посредствен инфантилизъм. Никой не иска да ни прецака. Освен руснаците и сърбите. Страшни глупости пишете. Икономически нещата са такива зареди щатите и Русия. Те са основните врагове на ЕС. Парадоксално е че на народното събрание пише че съединението прави силата. Възраждане опорочиха Ботев и Левски, знамето, сега са се заели и с лева. Че той никога не е бил независим.
отговор Сигнализирай
32
Мила
преди 2 дни
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонименЗа това е.
отговор Сигнализирай
31
Мила
преди 2 дни
Харесвам 12 Не харесвам 2
Не става въпрос дали ще обеднеем,това е,че не се пита народа,а и мафията управлява.
отговор Сигнализирай
30
Иван
преди 2 дни
Харесвам 9 Не харесвам 1
Въпросът бедни богати винаги е . Един % Много богати за сметка на 5% бюджетни слуги, 10% с поносими доходи, 20% с недостатъчни доходи и 66 % под жизнения минимум.
отговор Сигнализирай
29
Лъжат
преди 2 дни
Харесвам 16 Не харесвам 1
Като гледам Хърватия увеличението на доходите още не е компенсирало инфлацията от предишните години, а текущата инфлация необичайно висока.
отговор Сигнализирай
28
Иван Стоянов
преди 2 дни
Харесвам 17 Не харесвам 0
Истината е, че цените вече се помпат!!! Никой не казва, че от 1 Януари цените ще се обърнат 1:1. Просто през януари вече половината народ ще е под прага на бедност.
отговор Сигнализирай
27
Елемаг
преди 2 дни
Харесвам 19 Не харесвам 1
Е нали беше,че ще забогатеем?Да ви цитирам стотици изказвания?Сега пък средна хубост!!като ни вкарат насила пък ще се признае,че обедняваме!!!
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 8
До: анонимен 25, ето един, който не е осъзнал, че никой нищо не му дължи и че ако иска да има пари трябва да се потруди :)
отговор Сигнализирай
Новини