IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кметицата зове: Да изчистим боклука от София!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Росене, *** ти руска *** ли си бе. ае млъквай и фащай сибирската степ
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Такива пролетни почиствания има от времето на Тодор Живков, така че не мрънкайте ами си изчистете поне входовете...
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Първите 3 седмици на април в София откак се помня правим пролетни почиствания и поне в нашето кварталче е чисто и готино. Така че моля злобните селяци, дето си хвърлят *** в селската бара и после перат в нея, да си затварят устите и да въртят по-усилено мотиката, че да има какво да изложат на "Кирков" есенес.
отговор Сигнализирай
53
боклука
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Кметицата зове: Да изчистим *** герб от София!
отговор Сигнализирай
52
az
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Защо плащаме данъци като всичко трябва да си правим сами? Общината ще ни плати ли?
отговор Сигнализирай
51
СТРАНДЖАТА
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Позитано организира Ленински съботник за възстановяване барбекюто и дуварите на Доган ефенди - мелиораторо...
отговор Сигнализирай
50
ББ
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
С такъв комунистически "материал" - толкова.
отговор Сигнализирай
49
do 55
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Перспективата, да ти задръстим изхода на селото, ни дава екстра мотивация ;)
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Росене, друже, и на теб ще кажа - преди десетина години София беше чист, зелен, приветлив град, подреден и поддържан. Вследствие голямото селско преселение сега си е еб.ло капаците. Отиди да видиш в Студентски град - селското сборище на столицата, каква мега *** е и тогава говори за шопите. Голям си злобар
отговор Сигнализирай
47
Пловдив
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 15
Нищо ме може да изчистите, От една година горе долу като идвам в София по веднъж седмично си нося торбите с *** от Пловдив и ги изхвърлям най-демонстративно от прозореца на колата, като държа дъното на торбата за да се изсипи. И ще бъде така докато не ви върнем 100 000 тона ***, така че свиквайте и се благодарете на бат ви Бойко, защото не съм само аз.
отговор Сигнализирай
Новини