IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Къщи има - гости нема! Пак протест, но в защита на Закона за горите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

116
genkov
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Искам ревизия на тези общини, за да се види, длаи са плащали днес възнаграждения на тези добре организирани граждани!
отговор Сигнализирай
115
До 134
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Кин4е мамина.....кой знае от кое село затънтено пишеш. Толкова си в 4ужбината колкото аз пиша от Марс или от Луната. Големи западняци се изкравате.....бре бре бре Айде у лево и на тебе!
отговор Сигнализирай
114
Питанка
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Защо наричат протестиращите еколози и природозащитници?Какво са направили за природата на България за да се наричат така?
отговор Сигнализирай
113
REDvayler
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
На снимката има един автобус хора, май все служители в обшините, които са управлявани от ГЕРБ. Каква е тази подмяна на гражданското общество?! Нека се насрочи референдум и всеки да отиде да гласува, за да се види, как все е дни и същи си стоят неразбрани, но с комисиони!
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Господи, прости им.. Те не знаят какво правят.
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Тия хора, не са ли на работа?
отговор Сигнализирай
110
СМЕШНО
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
"По време на протеста депутатът от ГЕРБ Емил Димитров, който подкрепи множеството, изрази несъгласието си с наложеното от президента вето върху Закона за горите и заяви, че не вижда нищо противоконституционно в закона". Депутатът ЕМИЛ ДИМИТРОВ заедно със СИК-аджията Славян Теофилов изкупиха парцели и хотели и сега имат "Фиеста" и "Гранд хотел", както и 14 ет. сграда на почивна станция "Динамик" в Несебър. Освен това са концесионери на половината плаж. Освен хотели в Слънчев бряг, по времето на НДСВ ЕМИЛ ДИМИТРОВ взе и огромни концесии върху горите.
отговор Сигнализирай
109
Тони
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Туризъм без природа не може да се прави. Всеки иска удобство, но ако всичко е в хотели и няма природа за какво по-напред въобще да ходиш до съответния "курорт"? Аз лично бих дал повече пари за нещо по-традиционно, на хубаво и спокойно място, от колкото жилищен лукс...който мога да си получа и в собственото жилище и обезсмисля ходенето на почивка.
отговор Сигнализирай
108
-10
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
"Зимата къде карате ски на жълтите павета ли? "--------------На пистите, които ги има и сега! и не сме забелязали да са препълнени.
отговор Сигнализирай
107
Кина от чужбина
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 9
*** си от простотията и злобата - не ми пречите! Аз си живея в развита европейска страна, в която хората си знаят интересите и ги защитават. Вие сте тези, които мрънкат, че нямали пари, че били най-бедните и леете сълзи и сополи по форуми и площади. Ама тръгне ли някой да направи нещо, веднага тълпата почва да вика, щото някой си щял да забогатее. Ми забогатейте и вие бе - ето ви закони, ето ви уредби - що не разкривате работни места, що не произвеждате, що не правите бизнес? Всички чакат на държавата - свърши тая, 89-та година. Като искате природа - ей ви планини, ей ви гори - ходете, копайте землянки и яжте горски фрукти. Ама да ми се тръшкате, че искате да карате последен модел БМВ и да гледате 54 инчови ЛЕД телевизори, обаче пък никой да не ви пипал горите, водите, да не ви замърсявал природата и да не ви дупчел земята - ми айде холан. Де да го развиваме тоя бизнес и де да градим тая индустрия? На Луната? Или смятате, че Сърбия, Румъния, Трция, Гърция ще ви дадат територия да я съсипвате с индустрия, а вие ще вирите кълки под двеста годишни мури и ще попийвате блага ракия, дорде чевермето се изпече? Хахаха. Айде у лево!
отговор Сигнализирай
Новини