В рамките на следващите три месеца общо 300 клиенти на "Топлофикация София" ще получат безплатни сметки за парно и топла вода, съобщават от дружеството.
Това ще е възможно чрез новата промоция на "Топлофикация София" и EasyPay, която започва на 15 февруари и ще се проведе през февруари, март и април.
Всеки абонат, платил отоплението и топлата си вода от 15-о до последното число на съответния месец, ще може да се включи в томболата и да "нулира" сметката си.
За целта задължението трябва да бъде до 1000 лв. на абонатен номер и плащането на месечната фактура да стане в един от 526-те офиса на EasyPay в София.
В рамките на всеки месец ще бъдат опрощавани по 100 сметки за отопление и топла вода.
Печелившите ще се определят на случаен принцип като "нулирането" на задължението ще става веднага, съобщават от "Топлофикация София".
Това е втората подобна инициатива, която се провежда в рамките на отоплителен сезон. През миналата година 200 от абонатите на "Топлофикация София", които плащат сметките си за парно чрез интернет платформата на ePay, са спечелили бонус парно за близо 30 000 лв. и това е довело до 64% ръст на онлайн плащанията на сметки, отчитат от дружеството.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.