BGONAIR Live

Откриха незаконни елхи – без документи и пластини


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Ляулин-5 Чайник
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Някой ги е издал. То благодарение на Топлофикация още има хора в Робовладелска София. Някакви римляни гепили 15 елхички!? Едно време с хиляди се засаждаха само от армията.
отговор Сигнализирай
Новини