IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

9 часа мъж с инфаркт лежи на софийска улица!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
M igo
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Chovekat e svoboden da si leji, kadeto si iska na planetata...
отговор Сигнализирай
18
xaxaxa
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Най-ме кефят коментарите по заглавия на извадени от контенста новини
отговор Сигнализирай
17
Ястреб Османлията
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 13
Нема друга такава "държава" като българската, нема друг такъв "народ" като българския! Нема, нема и да има!!
отговор Сигнализирай
16
Ястреб Османлията
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
Мъдероторке, с божията воля, мога ли да ти го натъркам между бузките на дюпенцето?!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
Жената го е видяла на сутринта като е отивала на работа, извикала е полиция и бърза помощ, човека му е оказана 1-ва помо, установена е самоличноста му и е откаран в Пирогов, друго обаче е по интересно, когато жената се е поинтересувала на следващия ден за състоянието на човека се оказало че в Пирогов го няма, от МВР и казали че може би е в 3-та градска но и там го нямало... Снощи в предаването на Милен Цветков даваха за тоя случай
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 10
Дивашко племе
отговор Сигнализирай
13
иван
преди 10 години
Харесвам 39 Не харесвам 16
в това ни превърна западната цивилизация. по време на соц. нямаще и 5 мин да седи така. а полицията защо не е реагирала??? толкова и ни пазят,щом не са обърнали внимание на 1 човек седящ 8 часа на едно място. а иначе ловят тревоманчета за по 0.1г. да ги изнудват за пари и рушвети.и ако нестане зад решетките
отговор Сигнализирай
12
Drobeca
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 8
Да разбирам ли че тя го е гледала от панелката цели 9 часа и е чакала да види кой ша помогни, ако не да пише на близ че е възмутена и потресена.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
Извода е не минавайте през Люлин.
отговор Сигнализирай
10
БГ
преди 10 години
Харесвам 47 Не харесвам 8
за 30 години преход сме станали зли нагли и безчовечни и не виждаме че виновниците за това са нашите хубавци политиците.
отговор Сигнализирай
Новини