BGONAIR Live

Фандъкова глоби фирма за снежни улици и спирки в "Младост"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
32539
преди 9 години
Харесвам 42 Не харесвам 0
А дали ги е глобила наистина (неустойка) или както тя казва "няма да им бъде платено"? Защото все пак трябва да носят и накаква отговорност.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
Новини