IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Трагедия: Камион прегази жена в "Орландовци"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Шофьора няма вина. Карал е дори с по-ниска скорост от позволената. Да инспекторат асфалта, да намерят кой е прибрал парите и да преасфалтират.Нали така беше мантрата?
отговор Сигнализирай
5
GHT
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
До До 2Явно пък ти си карал много камиони. Хайде тогава да ми обясниш как не разбираме, че сме ударили и минали през цял човек, а в същото време, ако някой ни удари част от камиона с длан или пръчка, моментално разбираме и слизаме да се разправяме? На мен това ми е интересно - избирателното "разбиране".
отговор Сигнализирай
4
До 2
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Явно много камиони си карал.
отговор Сигнализирай
3
GHT
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Даже и регистрацията му не се вижда от мръсотия. Тоя не е читав. Кой го знае с каква купена книжка за професионална категория е. Не бил видял, не бил разбрал. Що за оправдания от професионален шофьор. Мен да ме сложат в кабината с моята B категория, че да се оправдавам с подобни нелепици, ама този е уж с C категория. Какво значи не видял?!
отговор Сигнализирай
2
Бай Иван
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Че то 5-6 умрели на ден няма ли значи нещо не е наред!
отговор Сигнализирай
1
GHT
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Да беее, не бил разбрал. Редовно оправдание на правещите опит да избягат от местопроизшествието. Ако е за нещо по-малко, как веднага разбират и слизат от кабината да те гонят и бият. Цял човек ударил и минал през него, но не бил разбрал. Ако му ударя стопа с едно камъче или пръчка, моментално ще разбере, ама тука сега не бил разбрал.
отговор Сигнализирай
Новини