IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Фандъкова зове: Министри, депутати, граждани – без коли!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Колата си я паля от трън та на глог, утре специално ше запаля бензинояда и ше му раздавам газ!
отговор Сигнализирай
29
Начало
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
аз зова кметицата да изгони всички и да остане целия град само за мен
отговор Сигнализирай
28
Истината
преди 6 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
До 2 месеца ЕК праща България на съд заради наднорменото замърсяване на въздуха от горенето на гуми, въглища, дърва, ... Имитацията на дейност с кампанията против автомобилите няма да намали замърсяването на въздуха. Тези номера минават пред избирателите на ГЕРБ, но не и пред ЕК.
отговор Сигнализирай
27
Край
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Аз пък зова Фандъкова да прояви малко ХАРАКТЕР и да започне да управлява града и да налага ред в него.1. Да голи всеки който хвърля *** извън кош2. да глоби всеки който е паркирал на тротоар/градинка/ площадка3. да спре от движение всички неизправни коли /без катализатор също/.4. да забрани отполението с гуми, обувки и *** и по южната дъга и с дърва и въглища.Искам властта да си изпълнява задължението да ПРИНУЖДАВА хората да спазват законите а не само да ни харчи парите.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
А какво общо имат автомобилите с по-чистия въздух?!!!Замърсяването от автомобилите е пренебрежимо малко.
отговор Сигнализирай
25
Ал Кохол
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Те затова депутатите ще си купуват нови коли, а баце ще джитка с кортеж малко по-голям от селска сватба.
отговор Сигнализирай
24
G
преди 6 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
аз не карам автомбил с 6л двигател и нямам два автомобила охрана около мен. БОКО и ФЪНДЪКА да слязат първо от лимузините!
отговор Сигнализирай
23
Бай Мангау
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Аз си горя в кюмбето празните ПВЦ-та от бирата, която лочим вечер.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Страхотен повод да направим билета 2 лв ???
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Простачко герберска, проблемът е в горенето на дърва и въглища. Преди десетки години, преди вашата мутренска организация да унищожи газовите тецове, когато беше евтино нямаше обгазяване! Скапанячка долна! Оставка и ти маааа!
отговор Сигнализирай
Новини