IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

МОЧА - пропаганда, история или подмяна на факти?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

203
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 7
Паметникът е посветен на Втората световна война, в която ние участваме на страната на Хитлер до септември 1944 година и на страната на САЩ,Великобритания и Съветския съюз след 9 септември 1944 година до 9 май 1945 година.Оценката за Втората световна война е дадена от историците - кои са "добрите", кои са "лошите".Ако Чобанов и другите евролеви градски десни имат друга историчарска пропаганда, тя не отговаря на истината и фактите. Българската войска участва и тя трябва да е самоокупирала България
отговор Сигнализирай
202
Сашо
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 8
Тя нашата велика софийска община оправи улиците, оправи тротоарите, реши всички въпроси на града и сега опря до този паметник! То бива, бива ненормалщина, но чак пък толкова! Дано на идващите местни избори се отървем от тези послушковци и национални предатели!
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
Това, че паметникът на Съветската армия е бил проектиран от две скулпторки лесбийки, които са живяли на семейни начала (през соца!), може да бъде само аргумент в полза на паметника, защото показва, че историята е доста по-сложна, отколкото си мислим.
отговор Сигнализирай
200
Оставете го
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 5
М О Ч А: Паметникът е проектиран от две лесбийки
отговор Сигнализирай
199
Четем
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 4
35 Супер факти за капитан Америка.Съдържание:35. Следвайки стъпките34. Най-добрият приятел на Кардашиан33. Като скала32. Третото време е чар31. X'd-Men30. Вдъхновение29. Всъщност Петият отмъстител28. WebMD не е негов приятел27. Добри вибрации26. Периодично25. SHIELDS24. По принцип целият телефонен указател23. Цел Висок22. Върховете на Х за Хортън21. Проучвателни работи20. Заземен19. Пролифтният високоговорител18. В Absentia17. Списък със задачи16. Една малка стъпка15. Потапяне14. Поддържане на реалността13. Обадете се на Human Re12. Нагоре11.
отговор Сигнализирай
198
Мнение
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 4
Не демонтирайте паметника, а го допълнете със Капитан Америка и щита на Демокрацията
отговор Сигнализирай
197
Така сиго представям
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
Червеноармеец със Шпагин, а срещу него Супермен Америка държи демократичен щит!
отговор Сигнализирай
196
ПсихоДесен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 4
До художника, айде айде по-кротко миличко... Не си ти този който ще издава заповеди ... В скоро време ще има музей на прехода, където всички психоДесни имат запазени места.
отговор Сигнализирай
195
Правилно
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 7
За да отразим истинските исторически събития трябва срещу М О Ч А да построим паметник с американска пушка М-16!
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
Преди избори се ползва паметника за надъхване на аборигените и от двете страни, то е толкова очевидно, но шараните всеки път се връзват
отговор Сигнализирай
Новини