IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В кадър: Шествие в София в подкрепа на палестинския народ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

84
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 19
Защо, харесват ви Паси и Лорер ли? Ако арабите са дребни вредители, то евреите са тумор на тялото на човечеството.
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Каква руска джамахирия това са Араби дошли като бежанци в България. Нали подкрепяте политиката на Джордж Сорос да вкарва бежанци, след години ако продължава така България ще е 80%такава мисулмани от Азия, африка. Има цял квартал до женски пазар във София със бежанци мисулмани, казват му малкият Багдад
отговор Сигнализирай
82
МАРШИРУВАТ
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 12
РУСКИ ФАШИСТИ И АРАБСКИ ДЖИХАДИСТИ
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 14
Руската джамахирия удобрява това
отговор Сигнализирай
80
Ахаха
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 10
Абе що не снимахте от други ъгли, понеже ги видях тия смешници колко са малко. Кой нормален ще протестира за палестинските *** га ни, дето арабите дори не понасят и не искат?
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 7
Кой плати за това нещо!
отговор Сигнализирай
78
питам
преди 2 години
Харесвам 27 Не харесвам 17
защо полицията не извади палките-и по-главата,по краката,където завари.Тези нагли типове нямаха разлешение за това .Трябваше и арести за нарушаване на обществения ред.Б-ок-луци!Правилно Израел раздава правосъдие в Газа.
отговор Сигнализирай
77
dsadsa
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 19
Подкрепа за Израел!Бой по терористите и по тези, които ги отглеждат в мазетата си....
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 37 Не харесвам 7
Защо не протестират срещу Хамас?
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 36 Не харесвам 12
Гадно племе , което и даже и останалия арабски свят не понася. Освен ненавист към всеки и всичко и тероризъма като национален идеал, нищо друго не вирее там !
отговор Сигнализирай
Новини