IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Политици и актьори се събраха в подкрепа на театъра, полицията пази


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 13
А "Бай ***" какво е бе, протестиращи скааапаняци? Не е ли осмиване на нашия манталитет? Що не скачахте тогава срещу Георги Калоянчев навремето? Кажете ве, скааапаняци?
отговор Сигнализирай
68
Муахаха
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 17
Най-смешното е, че проруско-сръбски партии организират протест да "защитават" репутацията на битка срещу сърбите които ни нападат заради Съединението, срещу което е била и Русия! Ако ги питате тия маскираните какво се случва на 7.10.1885 ще кажат, че такава година 1885 няма. Ако не беше толкова жалко, щеше да е смешно!
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 8
Аз отидох, само да си направя селфи отпреди ;)
отговор Сигнализирай
66
ПП be like
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 7
"Сега е момента, да покажем на всички, колко политически активни сме! Как се бори за праваа! За Българщината! Против неонацизма и русофиията"ЛООООООЛ! Чакай, чакай! Последния път, когато решихте, че ще сменяте националния ни празник (Аз му викам Снежкин Ден също ... като Кирчо го направиха на снежко :) ... Какво се случи? 600 000 подписа против и на следващите избори, изгубихте МАСИВНА част от електората си. Та мола - постарайте се ... не ПРЕСТАРАЙТЕ СЕ този път, да повторите!
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
до 75 На Мутафа не можем му смогнем на уискито...баси смока...
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 6
Протестират, защото не могад да гледат всеки бъркоч на сцената
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 7
Спрете супсидиядй на театъра докато е тоя директор и субсидията на Мутавчиев пожизнено, тоя се не наяде.
отговор Сигнализирай
62
Роза
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 21
Тези защо протестират срещу пиеса, която не са чели и гледали?!Елементарен въпрос,но той някак си бива заобикалян!Защо ли???
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Аре да почва Игри на волята след малко че ми писна от вашите тъпотии. Честно!
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
Само българските артисти не разбраха, че Холивуд тихомълком се оттегли от подкрепата си за Харис. Бай, Киро просто, бай ПП,ДБ, няма да липсвате.
отговор Сигнализирай
Новини