IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Арх. Здравков: В стоманобетонното хале е извършен незаконен ремонт


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Щирлиц
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
До Емигрант.....Върни се да ни дадеш пример как се прави.
отговор Сигнализирай
24
Голяма грешка
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Само Бойко Борисов може да прави незаконни неща, как така гражданите си позволяват да имитират това божество?! хаха тъпaнaри
отговор Сигнализирай
23
Абсурдно е.
преди 6 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 7
Не ни трябват гербави да ни казват кое е правилно и неправилно, защото в тази държава имаме закони и Конституция. Така че гербавите е време да дръпнат още една крачка назад.
отговор Сигнализирай
22
Оставете хората
преди 6 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 5
Значи може ГЕРБ-авите да си правят незаконни ремонти, а за гражданите е забранено. За кокошка няма прошка, за милиони няма закони.... бегай че вече се оляхте
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
Пак ли събориха паметник на капитализма?
отговор Сигнализирай
20
Ужас
преди 6 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 3
Е това е индикация, че няма държава. Някакви зевзеци правят незаконни ремонти и крадат и хвърлят цялата държава в хаос- никой не знае кой трябва да направи нещо по въпроса. Освен да изстреляме един лъч в небето и да чакаме да дойде новия Батман да ни спаси, че стария вече е любовница на Делян Пеевски хахахахаха бегай, тотално дъно сме
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Този архитект заедно с предишните съсипаха града и всичко е от алчност. Кой нормален ще разреши строителство на блок върху блока. В Европа само в старата част на градовете има такъв вид, но това са квартали на повече от 100 г. при новите квартали не е така.
отговор Сигнализирай
18
Емигрант
преди 6 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 6
България е ограбена от червените изверги и проsтия народ търпи, мълчи и мизерства ! Не става така, или бягайте от тази ко4ина, или събирайте смелост и ги избивайте тези болшевики, защото както виждате те са ви почнали ! Ето онзи от списъкът Магнитски Р.Овчаров вдига централа за милиони от името на съпругата си, от къде са тези пари дали се сещате или търпението ви не разрешава да разсъждавате ? Мишки, тук много знаете, но как да си решите съдбата се страхувате !
отговор Сигнализирай
17
Алекс
преди 6 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 1
Строителният контрол работи само като стане подобен инцидент.През останалото време се кешират рушвети.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Бог да ги прости хората, сега по стара традиция ще има проверки, ще се състави комисия, ще минат няколко години и на края няма да има виновни.
отговор Сигнализирай
Новини